O nás

AC Interiér spol. s.r.o. je  česká firma založená v roce 2007 se zaměřením na výrobu a prodej nábytku. Postupně jsme zvětšili kapacitu dílny, investovali do nového vybavení a v současné době vyrábíme kancelářský, školní i zdravotnický nábytek.

Zastupujeme na českém trhu firmy vyrábějící židle, křesla, doplňky a v neposlední řadě i nové moderní řady kancelářského a bytového nábytku. Díky dlouhodobé spolupráci s našimi dodavateli jsme schopni nabídnout výhodné podmínky pro naše zákazníky.

Letitá tradice

AC Interiér je letitý prodejce kancelářského, školního a zdravotnického nábytku včetně doplňků do interiérů. Kancelářská křesla, pracovní a jednací židle v mnoha provedeních s širokou nabídkou látek. Samozřejmostí je kompletní servis a odborná montáž.

Jednotlivé sekce na které se zaměřujeme: 

A) Kancelářský nábytek

Kancelářský nábytek nejen pro management. Stoly s deskovou nebo kovovou podnoží s výškovou rektifikací. Kontejnery s kovovými korpusy zásuvek s blokací a centrálním zámkem. Skříně mají pohledová záda a výškovou rektifikaci. Dveře s klipovými závěsy s rozevřením křídel až do úhlu 110 st. Manažerská řada z dýhovaných desek. Stolové desky s tloušťkou až 40 mm. Skříně s výškově stavitelnými nohami, dýhovanými dveřmi a rámem,
do kterého je vsazeno tvrzené sklo.


B) Kancelářské židle a křesla

Z materiálů: kůže, umělá kůže, látka, s výškově stavitelným opěrákem a bederní opěrkou. Židle a křesla s pevnými nebo stavitelnými područkami, v látkovém provedení případně se síťovaným sedákem a opěrákem.


C) Školní nábytek a nábytek do mateřských škol.

Školní lavice a židle pevné nebo stavitelné. Nábytek do tříd, stoly, kontejnery, skříně s barevnými ABS hranami a širokými úchytkami. Šatní bloky, plastové
a dřevěné stoly a židle, nábytek v pestrobarevném provedení doplnění o plastové kontejnery. Dřevěná stohovatelná lůžka včetně matrací s odnímatelným potahem. Dřevěné tabule DUBNO, keramické tabule v bílé i zelené barvě včetně linkování, na pylonech s lehkým a tichým chodem.


D) Nábytek pro ordinace, nemocnice i pečovatelské ústavy.

Moderní zdravotnický nábytek pro ordinace a zázemí zdravotnických zařízení. Stoly, kontejnery, skříně na léky, vyšetřovací lůžka. Kontejnery mají kovové nebo plastové zásuvky a kuličkové výsuvy pro klidný chod. Zdravotnická a pečovatelská lůžka s mechanickým, pružinovým a elektrickým pohonem včetně antidekubitních matrací. Noční stolky s jídelní deskou a speciální polohovací křesla. Kovové kartotéky s centrálním zamykáním a nosností zásuvek 40 kg.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení