O nás

AC Interiér spol. s.r.o. je  česká firma založená v roce 2007 se zaměřením na výrobu a prodej nábytku. Postupně jsme zvětšili kapacitu dílny, investovali do nového vybavení a v současné době vyrábíme kancelářský, školní i zdravotnický nábytek.

Zastupujeme na českém trhu firmy vyrábějící židle, křesla, doplňky a v neposlední řadě i nové moderní řady kancelářského a bytového nábytku. Díky dlouhodobé spolupráci s našimi dodavateli jsme schopni nabídnout výhodné podmínky pro naše zákazníky.

Letitá tradice

AC Interiér je letitý prodejce kancelářského, školního a zdravotnického nábytku včetně doplňků do interiérů. Kancelářská křesla, pracovní a jednací židle v mnoha provedeních s širokou nabídkou látek. Samozřejmostí je kompletní servis a odborná montáž.

Jednotlivé sekce na které se zaměřujeme: 

A) Kancelářský nábytek

Kancelářský nábytek nejen pro management. Stoly s deskovou nebo kovovou podnoží s výškovou rektifikací. Kontejnery s kovovými korpusy zásuvek s blokací a centrálním zámkem. Skříně mají pohledová záda a výškovou rektifikaci. Dveře s klipovými závěsy s rozevřením křídel až do úhlu 110 st. Manažerská řada z dýhovaných desek. Stolové desky s tloušťkou až 40 mm. Skříně s výškově stavitelnými nohami, dýhovanými dveřmi a rámem,
do kterého je vsazeno tvrzené sklo.


B) Kancelářské židle a křesla

Z materiálů: kůže, umělá kůže, látka, s výškově stavitelným opěrákem a bederní opěrkou. Židle a křesla s pevnými nebo stavitelnými područkami, v látkovém provedení případně se síťovaným sedákem a opěrákem.


C) Školní nábytek a nábytek do mateřských škol.

Školní lavice a židle pevné nebo stavitelné. Nábytek do tříd, stoly, kontejnery, skříně s barevnými ABS hranami a širokými úchytkami. Šatní bloky, plastové
a dřevěné stoly a židle, nábytek v pestrobarevném provedení doplnění o plastové kontejnery. Dřevěná stohovatelná lůžka včetně matrací s odnímatelným potahem. Dřevěné tabule DUBNO, keramické tabule v bílé i zelené barvě včetně linkování, na pylonech s lehkým a tichým chodem.


D) Nábytek pro ordinace, nemocnice i pečovatelské ústavy.

Moderní zdravotnický nábytek pro ordinace a zázemí zdravotnických zařízení. Stoly, kontejnery, skříně na léky, vyšetřovací lůžka. Kontejnery mají kovové nebo plastové zásuvky a kuličkové výsuvy pro klidný chod. Zdravotnická a pečovatelská lůžka s mechanickým, pružinovým a elektrickým pohonem včetně antidekubitních matrací. Noční stolky s jídelní deskou a speciální polohovací křesla. Kovové kartotéky s centrálním zamykáním a nosností zásuvek 40 kg.